Интернет-аптека онлайн.Поиск лекарств в сети аптек по Украине. Заказать и купить легальные таблетки онлайн
На главную
Интернет аптека Каталог лекарств

Эвказолин® аква спрей назал. фл. стекл. с насосом-дозатором 10 г №1Эвказолин® аква спрей назал. фл. стекл. с насосом-дозатором 10 г №1

Лекарственная форма: спрей назал. фл. стекл. с насосом-дозатором 10 г
Производитель: Фармак (Киев, Украина)

Цена: 64 грн
  Добавить в корзину 
Доставка по всей Украине!

Инструкция Эвказолин® аква спрей назал. фл. стекл. с насосом-дозатором 10 г №1 :

Склад

Діюча речовина - ксилометазоліну гідрохлорид. Евказолін Аква: в 1 г засобу міститься ксилометазоліну гідрохлорид - 1 мг. Допоміжні речовини: Benzalkonium chloride, Oleum Eucalipti, disodium edetate, Propylene Glycol, ПЕГ 1500 (макрогол 1500), Povidonum (15), гідроксипропілметилцелюлоза (5), Polysorbate 20, динатрію фосфат додекагідрат, КН2РO4, вода д / ін'єкцій.

Фармакологічна дія

Евказолін - назальний деконгестант для місцевого застосування. Основний компонент ксилометазолин проявляє свої ефекти у вигляді зменшення кровонаповнення судин, зниження набряку слизових носової порожнини, завдяки місцевим судинозвужувального дії, заснованого на стимулюючий вплив альфа-адреноблокатори в артеріолах. В результаті чого зменшується вираженість гіперемії та ексудації, і як результат відновлюється носове дихання. Препарат має протизапальну та антимікробну дію за рахунок евкаліптової олії, що входить до складу Евказоліну. Масло виступає як розчинник і як активний інгредієнт, викликає паралельно м'яку спазмолітичну і зволожуючу дію на слизову, працює по типу синергічного взаємодії з ксилометазоліну. Не має системних ефектів тому абсорбція Евказоліну незначна, викликає лише місцеві ефекти. Терапевтичний ефект настає через кілька хвилин, з тривалістю дії близько 10 годин.

Показання до застосування

Для симптоматичного лікування при порушеннях носового дихання (риніт, риносинусит, поліноз, що протікають на тлі вираженої набряклості і гіперсекреції). Середній отит для зниження набряку слизової носоглотки. Для підготовки пацієнта до проведення діагностичних або лікувальних маніпуляцій у носовій порожнині.

Спосіб застосування

Евказолін застосовується як місцевий засіб. Евказолін Аква: для дифузного і рівномірного розподілу препарату використовується аерозольна форма. Призначається в дитячій групі старше 12ти років і для дорослої вікової категорії. Проводяться инстилляция назального спрею в носову порожнину. Дитячий вік старше 12 років і доросла вікова категорія по 1 впорскуванню (одне впорскування відповідає 3 крапель розчину) з інтервалом 8-12 годин.

Побічна дія

Евказолін характеризується низьким ризиком розвитку місцевих небажаних ефектів.

Місцеві реакції: відчуття печіння, сухості слизових, поколювання, чхання. Підвищена секреція слизу. Рідко набряк слизової носової порожнини, зниження нюху, атрофічні зміни. Зміни серцево-судинної системи: порушення ритму, серцебиття, підвищення кров'яного тиску. Інші: головний біль, порушення сну, зору, блювота. Алергічні реакції. При безконтрольному або тривалому застосуванні розвивається зниження чутливості до дії препарату.

Протипоказання

- Індивідуальна непереносимість компонентів Евказоліну;

- глаукома - закритокутова форма;

- атрофічні зміни слизової носа;

- підвищення артеріального тиску;

- підвищена функція щитовидної залози;

- евказолін спрей застосуємо після 12-ти років;

- евказолін краплі застосовуються після 7-ми років.

вагітність

Препарат протипоказаний під час вагітності. У зв'язку з відсутністю даних про безпеку застосування Евказоліну в період годування груддю, препарат може застосовуватися тільки під суворим контролем лікаря, який перед призначенням препарату зобов'язаний ретельно зважити очікувану користь для матері і потенційні ризики для дитини.

Передозування

При перевищенні рекомендованих доз можливий розвиток порушень зору, артеріального тиску, внутрішньоочного тиску, головного болю, сухості слизових носоглотки, емоційної пригніченості, роздратованості. При тривалому застосуванні розвивається атрофічний процес на слизових носової порожнини.

В якості терапії застосовують симпатолитики і альфа-адреноблокатори (фентоламін). Проводиться симптоматичне лікування. При використанні Евказоліну всередину відразу промивають шлунок, використовують сорбенти, проносні, альфа-адреноблокатори.

Форма випуску

Евказолін Аква (спрей) фл. скл. з дозуючим пристроєм 10 м

Умови зберігання

Температурний режим не більше 25 градусів Цельсія. Зберігати в темному місці.