Интернет-аптека онлайн.Поиск лекарств в сети аптек по Украине. Заказать и купить легальные таблетки онлайн
На главную
Интернет аптека Каталог лекарств

Проспидин пор. д/и 100 мг №10Проспидин пор. д/и 100 мг №10

Лекарственная форма: пор. д/и 100 мг
Количество в упаковке: 10
Производитель: МХФП (Россия)

Нет в наличии

Инструкция Проспидин пор. д/и 100 мг №10 :

Опис фармакологічної дії

Активне протипухлинну з'єднання знижує проникність цитоплазматичної мембрани для внутрішньоклітинного транспорту життєво важливих іонів, органічних сполук, тим самим порушує нормальну життєдіяльність клітини. Також безпосередньо впливає на нуклеїнові кислоти ДНК і РНК, зупиняючи ріст первинної пухлини і метастазів. Має помірну протизапальну дію. Найбільшою чутливістю володіють екзофітно зростання напруження та гістологічно малодиференційовані новоутворення. Володіє великою терапевтичною широтою, на відміну від інших цитостатичних препаратів, в лікувальних дозах виявляє менш виражений пригнічуючий вплив на кровотворення. Терапевтичний ефект розвивається при загальній дозі 2,5-3 м Після в / в введення швидко захоплюється клітинами різних органів і тканин.

Показання до застосування

Рак гортані, мигдалин (при відсутності показань до операції), глотки, папіломатоз верхніх дихальних шляхів (у т. Ч. Поширений, рецидивуючий рак трахеї, порожнини носа, придаткових пазух), рак легені, лімфосаркома, лімфогранулематоз, ретикульоз шкіри (ангіоретікулез Капоші, грибоподібний мікоз, саркоматоз шкіри), пухирчатка, ретинобластома.

Фармакокінетика

Терапевтичний ефект розвивається при загальній дозі 2,5-3 м Після в / в введення швидко захоплюється клітинами різних органів і тканин. Високі концентрації створюються в легенях, нирках, підшлунковій залозі, кишечнику, в менших кількостях виявляється в селезінці, лімфатичних вузлах і печінки. Піддається біотрансформації в печінці з утворенням неактивних метаболітів. Виводиться нирками - 80% (протягом 24 год), в основному у вигляді метаболітів.

Використання під час вагітності

Протипоказано при вагітності. На час лікування слід припинити грудне вигодовування.

Протипоказання до застосування

Гіперчутливість, печінково-ниркова недостатність, захворювання серцево-судинної системи (в стадії декомпенсації), вертебробазилярна судинна недостатність, генералізовані інфекційні захворювання.

Побічна дія

З боку органів шлунково-кишкового тракту: зменшення апетиту, нудота, блювота, стоматит.

З боку сечостатевої системи: порушення функції нирок, протеїнурія, циліндрурія, підвищення вмісту сечовини, креатиніну в плазмі.

З боку серцево-судинної системи і крові (кровотворення, гемостаз): гіпотензія, запаморочення, головний біль, підвищена чутливість до холоду, агранулоцитоз, підвищена кровоточивість.

З боку нервової системи та органів чуття: парестезія (оніміння і поколювання шкіри обличчя, язика, губ і пальців кінцівок).

З боку шкірних покривів: дерматит, алопеція, почервоніння і хворобливість в місці введення, гіперемія або набряклість тканин (при місцевих аплікаціях).

Інші: суперінфекція, алергічні реакції.

Спосіб застосування та дози

В / в (повільно, струминно), в / м, внутрішньопорожнинне (внутрішньочеревно, внутриплеврально, всередину суглобів), в / а, Ендолімфатичне, місцево, інгаляційно, підкон'юнктивально, пара- і ретробульбарно. Дорослим: в / в або в / м при раку гортані і злоякісних новоутвореннях глотки початкова доза 0,05 г вводиться 1 раз на добу або через день. При гарній переносимості через 1-2 ін'єкції дозу збільшують до 0,1 г, а ще через 3-6 днів - до 0,15-0,2 г. Курсова доза - 6 г, при недостатньому ефекті від дози 0,25-0 , 3 г комбінують з променевою терапією. При папилломатозе верхніх дихальних шляхів

(Лікування починають з наступного дня після операції) - початкова доза 0,05 г 1 раз на добу, через день дозу збільшують до 0,1 г (при переносимості до 0,2 г) 5 разів на тиждень. Курсова доза - 0,2-0,35 м Місцево (на залишилися дрібні папіломи і ранову поверхню): накладають через день (15-20 аплікацій). Можливо поєднання з проведенням аерозольних інгаляцій (0,1-0,2 г щодня по 10 хв, 15 процедур). При ангіоретікулезе Капоші - 0,05 -0,07 г, потім збільшують до 01-015 г, повторний курс (2-3 курси) з інтервалом 1,5-3-6 міс. Курсова доза 2-3,5 м При ретинобластоме (в поєднанні з хірургічним втручанням, променевою терапією та светокоагуляціей) в / в, підкон'юнктивально, пара- і ретробульбарно (в 0,5-1 мг ізотонічного розчину натрію хлориду) - 4 мг / кг щодня (15-20 ін'єкцій) до 50 разів. При раку шкіри - в / в 0,05 г, збільшуючи до 0,15-0,2 г, щодня. Курсова доза - 6 г. Повний цикл - 30 ін'єкцій 2-3 рази з інтервалом в 3 тижні. При інших локалізаціях - 0,3-0,4 г через день (0,2-0,25 мг / м2), курсова доза - 2,5 мг, тривалість лікування - 15 днів. При ревматоїдному артриті - 0,1 г / добу (1,5 мг / кг) щодня протягом 8-12 днів (або 2,5 мг / кг протягом 25-30 днів). При системний червоний вовчак - в / м 0,05 г, потім 0,1 г спочатку щодня протягом 8-12 днів, далі через день, через 3-6 днів, при ремісії - 1-4 ін'єкції на місяць. Загальна доза 1,5-4 м При папіломах, базаліомах, раку шкіри і слизових оболонок порожнини рота: на уражені ділянки 0,4-3 г 1 раз на добу щодня або через 1-2 дня. Курс - 21 аплікація.

Дітям: вводять в / в з розрахунку 3 мг / кг 1 раз на добу 5 разів на тиждень. Перша разова доза становить 0,03 г, далі при хорошій переносимості дозу збільшують до 0,04-0,12 г в залежності від маси тіла 5 разів на тиждень (на курс 25-30 ін'єкцій). Курсова доза - 1-3 г.

Передозування

Симптоми: посилення вираженості побічних ефектів. Лікування: госпіталізація, моніторинг життєво важливих функцій, симптоматична терапія, призначення антибіотиків широкого спектру дії.

Умови зберігання

У сухому місці.

Термін придатності

60 міс.