Интернет-аптека онлайн.Поиск лекарств в сети аптек по Украине. Заказать и купить легальные таблетки онлайн
На главную
Интернет аптека Каталог лекарств

Янумет табл. 550 мг №56Янумет табл. 550 мг №56

Лекарственная форма: табл. 550 мг
Количество в упаковке: 56
Производитель: MSD (Бельгия)

Цена: 965 грн
  Добавить в корзину 
Доставка по всей Украине!

Инструкция Янумет табл. 550 мг №56 :

Форма випуску та склад

Активно діючі речовини Янумета: сітагліптін і метформіну гідрохлорид. В одній таблетці препарату вміщається 50 мг сітагліптіна і 500 (850 або 1000 мг метформіну). В якості допоміжних до складу таблеток входять: повідон, целюлоза мікрокристалічна, натрію лаурилсульфат, натрію стеарилфумарат, барвник Опадрай. Препарат виробляється в наступних дозуваннях - таблетки по 50/500 мг, 50/850 мг і 50/1000 мг.

Показання до застосування

Янумет може призначатися як самостійний засіб для лікування цукрового діабету другого типу, так і в комбінації з іншими препаратами. При самостійному застосуванні Янумет призначається як додатковий засіб під час дієти, фізичних навантажень, а так само тим пацієнтам, у яких не спостерігається ефективного лікування іншими монопрепарат. Лікарський препарат показаний для додаткової терапії. Якщо при використанні сульфонілсечовини і метформіну немає результативного лікування. Янумет добре сумісний з агоністами гамма-рецепторів. Призначається пацієнтам як додатковий засіб при неефективною терапії метформіном і агоністом PPAR-γ.

Протипоказання

Янумет не рекомендується пацієнтам з наявністю підвищеної чутливості до сітагліптіну фосфату, метформіну гідрохлориду або до одного з допоміжних компонентів препарату. Протипоказаний Янумет при діабетичному кетоацидозі і діабетичної коми. Заборонено приймати лікарський препарат Янумет при важких розладах функції нирок, інфекційних ураженнях, шокових станах, внутрішнього введення йоду і його похідних. Не рекомендується так само Янумет при гострих і хронічних захворюваннях печінки, серцевої системи, системи тканин. Препарат протипоказаний для прийому при алкоголізмі і цукровому діабеті першого типу, гострої алкогольної інтоксикації. Чи не призначають для лікування дітей до 18 років.

Період вагітності і грудного вигодовування

Терапія Януметом при вагітності та годуванні груддю протипоказана. Якщо вагітність настала під час прийому препарату, рекомендується відразу ж припинити його прийом і перейти на інсулінотерапію.

Спосіб застосування

Лікарський препарат Янумет приймається перорально, з поступовим збільшенням дози, щоб уникнути побічних ефектів в травній системі. П'ється препарат по 1 таблетці двічі на добу.

Передозування

Зазвичай препарат переноситься без особливих ускладнень і побічних ефектів. Якщо дозування значно перевищує рекомендовану дозу, у пацієнта може розвинутися лактатацидоз, що вимагає стаціонарного лікування.

побічні реакції

Прийом лікарського препарату Янумет може супроводжуватися панкреатитом і серйозними алергічними реакціями. Можливі також головні болі, сонливість, діарея, нудота, метеоризм, блювання. Динаміка появи побічних реакцій залежить від дозування препарату, схеми лікування і індивідуально від організму людини. Зазвичай небажані ефекти виникають на початку терапії і пропадають у міру тривалості лікування. Щоб запобігти розвитку побічних ефектів слід підвищувати дози препарату поступово.

Умови зберігання

Препарат зберігати необхідно вдалині від дітей, не перевищуючи температуру 25 С.